Beşiktaş'ta yeni başkan Ahmet Nur Çebi olduArtı Gerçek

Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda rakipleri Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay'ı geride bırakan Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı kulübün 34'üncü başkanı oldu.


 Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK), seçimli olağanüstü genel kurulu yeni başkanı belirledi.

BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde gerçekleştirilen genel kurulda kongre divan kurulu başkanlığına Uluç Gürkan seçilirken, Fikret Orman’dan boşalan başkanlık görevi için Ahmet Nur Çebi, Hürser Tekinoktay ve Serdal Adalı yarıştı. Açılan sandıklarda Ahmet Nur çebi ağırlığı vardı.

14 bin 950 üyenin oy kullandığı genel kurulda yapılan seçimlerde toplam 16 sandık sonucunda Ahmet Nur Çebi 4 bin 15 oya ulaşırken, Serdal Adalı 2 bin 311 ve Hürser Tekinoktay ise 458 oy aldı.

AHMET NUR ÇEBİ: ''KOLTUK İÇİN GELMİYORUM''

Seçim öncesi açıklama yapan Ahmet Nur Çebi, "Beşiktaş'a yakışır bir genel kurul istiyorum. Katılımcı ve paylaşımcı bir Beşiktaş istiyorum. Birlik beraberliğimizi herkese gösterelim. Beşiktaş’ta bindirilmiş kitleler yoktur. Beşiktaş’ta böyle bir şey olmadığını herkes görecek. Bugün Beşiktaş için bir yol ayrımıdır. Ben koltuk için gelmiyorum. Ben Beşiktaş'a bir şeyler vermek için gelmek istiyorum" demişti. (HABER MERKEZİ)

BAĞLANTILI HABERLER