Antalya Cumhuriyet Savcısı A.K., kadın savcıyı taciz etti

Antalya Cumhuriyet Savcısı A.K., kadın savcıyı taciz etti
Yayınlanma:
A+ A-
Cumhuriyet Savcısı A.K, meslektaşı olan kadının evini basarak taciz etti. Cumhuriyet Savcısı Ş.A kendisini taciz eden A.K hakkında şikayette bulundu.

Artı Gerçek-Antalya Manavgat'ta görevli Cumhuriyet Savcısı A.K., sosyal medyada sahte hesaplar açarak Konya Beyşehir'de görev yapan Cumhuriyet Savcısı Ş.A.'yı taciz etti. Ş.A. mesajlara karşılık vermeyince A.K. evine gitti. Tacize maruz kalan Ş.A şikayetçi oldu.

Sabah gazetesinde yer alan haberde geçtiğimiz günlerde erken saatte Manavgat'tan Beyşehir'e giden A.K., Ş.A.'nın apartmanına girdi. Burada Ş.A.'nın komşusu M.D.'ye kendini polis olarak tanıtan A.K. belge imzalatacağını söyleyerek kadın savcının dairesini öğrenip zile bastı.

Ş.A.'nın kapıyı açmasıyla içeri dalan A.K. "Seni istiyorum, sen çok güzelsin" dedi. Ş.A. "Ben seni görmedim bile ne istiyorsun" dedi. Evinden çıkmasını istemesi üzerine A.K, "Hayır konuşacağız, seni istiyorum. Sonuçta ben de savcıyım. Sana çok ulaşmaya çalıştım” dedi.

Ş.A.’nın evine giderek zorla içeri giden savcı, kadını alıkoydu ve taciz etti. Taciz sonrası Ş.A., A.K.’den şikayetçi oldu.

Beyşehir Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturmada Ş.A. ile aynı apartmanda yaşayan M.D., A.K.'yi teşhis etti. Soruşturma dosyası A.K'nin Antalya'da görevli olması nedeniyle Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi.(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar