Çorum'da iki kadın sokakta katledildi: Boşanma aşamasında olduğu kadını ve kardeşini öldürdü

Çorum'da iki kadın sokakta katledildi: Boşanma aşamasında olduğu kadını ve kardeşini öldürdü
Çorum'da Hasan Orhan isimli erkek, boşanma aşamasında olduğu kadını ve kadının kız kardeşini sokak ortasında katletti. Orhan sonrasında intihar etti.

Artı Gerçek - Çorum'da 58 yaşındaki Hasan Orhan, boşanma aşamasında olduğu 55 yaşındaki Nazegül Orhan ve 51 yaşındaki baldızı Meryem Karakoç’u sokak ortasında tabancayla vurarak öldürdükten sonra aynı silahla yaşamına son verdi.

Olay, öğle saatlerinde Kale Mahallesi, Mürsel 3. Sokak’ta meydana geldi. Hasan Orhan boşanma aşamasında olduğu Nazegül Orhan ile görüşmek için yaşadığı eve giderken sokakta karşılaştı. Hasan Orhan,Nazegül ve yanındaki baldızı Meryem Karakoç’u tabancayla vurarak öldürdü, daha sonra aynı silahla kendini vurdu.

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralı Hasan Orhan, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Hasan Orhan doktorların çabasına karşın kurtarılamadı. Olay yerinde ölenl kadınlar da hastane morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı. (DHA)

Öne Çıkanlar