Şüpheli ölüm: Antalya'da falezlerdeki kayalıkta kadın cesedi bulundu

Şüpheli ölüm: Antalya'da falezlerdeki kayalıkta kadın cesedi bulundu
Yayınlanma:
A+ A-
Antalya'da 30 metre yükseklikteki falezlerden kayalık alana düştüğü iddia edilen kadına ait ceset bulundu. Kadının cesedi, kimliği ve ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

Artı Gerçek - Muratpaşa ilçesi Şirinyalı Mahallesi 1540 sokak yaklaşık 30 metre yükseklikteki falezlerin denizle buluştuğu kayalık alanda bir kişinin hareketsiz halde yattığını görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve deniz polisi sevk edildi.

İtfaiye ekipleri, halat yardımıyla aşağı inerken, polis cesedin ilk belirlemelere göre kadına ait olduğunu belirledi. Olay yeri inceleme ekiplerinin falezlerde çalışmasının ardından ceset deniz polisi ve itfaiye ekipleri tarafından ceset torbasına kondu.

Falezlerdeki kayalık alandan bota alınmaya çalışılan cesedin taşınması esnasında polis ve itfaiye ekipleri zorluk yaşadı. Bota alınan ceset, otopsi çalışmalarının yapılması için Kaleiçi Yat Limanı’na oradan da kimlik tespiti ve ölüm nedeni araştırılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.(DHA)

Öne Çıkanlar