34'üncü Ankara Film Festivali Afiş Yarışması jürisi açıklandı

34'üncü Ankara Film Festivali Afiş Yarışması jürisi açıklandı
Yayınlanma:
A+ A-
Bu yıl 34'üncüsü gerçekleştirilecek olan Ankara Uluslararası Film Festivali'nin Afiş Tasarım Yarışması'nın jüri üyeleri belli oldu. Kazananın 15 bin TL ile ödüllendirileceği yarışmanın başvuruları 13 Eylül'de sona erecek.

Artı Gerçek - 34'üncü Ankara Uluslararası Film Festivali kapsamında düzenlenen Afiş Tasarım Yarışması'nın jüri üyeleri belli oldu.

Jüride Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Öğr. Gör. Prof. Dr. Özden Pektaş, Hacı Bayram Veli Üniversitesi G.S.F. Görsel İletişim Tasarım Bölümü Öğr. Gör. Prof. Dr. Çiğdem Demir, Başkent Üniversitesi G.S.F. Grafik Sanatlar Bölümü Öğr. Gör. Halime Türkkan, Grafik Sanatçısı ve Başkent Üniversitesi Öğr. Gör. Kayahan Kaya, Grafik Sanatçısı ve Sanat Yönetmeni Murat Dorkip ile Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı Başkanı İrfan Demirkol yer alacak.

Jürinin yaptığı değerlendirme sonrası seçilecek afişe, 15 bin TL ödül verilecek. Bireysel katılıma açık olan yarışmaya gönderilen eserlerin, daha önce yurt içinde ve yurt dışında herhangi bir yarışma ya da sergiye katılmamış, hiçbir yerde yayınlanmamış olması gerekiyor.

Yarışmanın şartlarına ve başvuru formuna buradan ulaşılabilir.

Öne Çıkanlar