Aleyna Tilki: Tacize uğradığım mekanlarda çıkmamı istiyorlar

Aleyna Tilki: Tacize uğradığım mekanlarda çıkmamı istiyorlar
Sahnelerden alıkonulduğunu açıklayan şarkıcı Aleyna Tilki müzik dünyasındaki organizasyonlara dair eleştiriler getirdiği bir video yayımladı. Tilki, "Seyircim bu yılbaşında benden konser bekliyor! Bu olayı sadece beni dinlemek isteyenler çözebilir" dedi.

Artı Gerçek - Popçu Aleyna Tilki, müzik dünyası organizasyonlarına ilişkin eleştirilerde bulunduğu bir video yayımladı. "Beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar" diyen Tilki, "Zamanında tacize uğradığım ve psikolojimin neredeyse çöktüğü mekânlara yeniden çıkmamı istiyorlar. Kendi ifade edebileceğim sahnelere de çıkmama izin vermiyorlar" dedi.

Aleyna Tilki sosyal medya hesabından, konser organizasyonlarına yönelik suçlamalarda bulunduğu bir video yayımladı. Tilki, sahnelere çıkışının engellendiğini duyurdu.

Tilki videoyu şu sözlerle paylaştı: "Varoluşumdan ve duruşumdan dolayı sahnelerimin iptal edildiğini, bazı yerlerden banlandığımı artık zaten biliyorsunuz. Bir de beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar. Ve beni çalıştıranların yanındaki sektörü domine eden sanatçılar da, bu durumu en çok destekleyen insanlar.

Hem de çok iyi bildiğiniz isimler bunlar. Benim hayatımda sizin hayalinizdeki paradan çok daha büyük bir konforum var o da ait olduğum yerde şarkı söylemek! Şarkı söylemeyi çok özledim ve seyircim bu yılbaşında benden konser bekliyor! Bu olayı sadece beni dinlemek isteyenler çözebilir… Çünkü onlar yine benim çıkardığım şarkıları dinlemeye devam ediyorlar."

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar