Barry Keoghan yeni Gladyatör filminde Paul Mescal'e eşlik edecek

Barry Keoghan yeni Gladyatör filminde Paul Mescal'e eşlik edecek
Yayınlanma:
A+ A-
Reji koltuğunda Ridley Scott'un oturduğu Gladyatör'ün devam filminde, Paul Mescal'e eşlik etmesi İçin Barry Keoghan ile görüşmelere başlandı. Eğer anlaşma sağlanırsa Keoghan, İmparator Geta karakterini canlandıracak.

Artı Gerçek - Yönetmenliğini Ridley Scott'un üstlendiği 'Gladyatör'ün devam filminde, son dönemlerin yükselişe geçen oyuncularından Paul Mescal'e, Barry Keoghan'ın eşlik etmesi bekleniyor. En son Banshees of Inısherin filmiyle Oscar'da en iyi yardımcı erkek oyuncu kategorisinde aday gösterilen Keoghan, filmin kadrosuna katılmak için görüşmelere başladı.

Başrollerini Joachim Phoenix ve Aftersun filmiyle en iyi erkek oyuncu Oscar'ına aday gösterilen Paul Mescal'in üstlendiği yapımda, anlaşma sağlanırsa Keoghan, İmparator Geta adlı bir karakteri oynayacak.

En son, 'Banshees Of Inisherin' filmiyle Oscar adaylığı alan Barry Keoghan, daha önce de yönetmen koltuğunda Yorgos Lanthimos'un oturduğu 'The Killing of a Sacred Deer' filmindeki oyunculuğu ve Matt Reeves'li Batman filminde üstlendiği küçük rolüyle tanınıyor.

İLK FİLMİN EKİBİ BİR ARAYA GELİYOR

Yönetmen Scott ayrıca, önceki filmden görüntü yönetmeni John Mathieson, yapım tasarımcısı Arthur Max ve kostüm tasarımcısı Janty Yates dahil olmak üzere kamera arkası ekibinin birkaç önemli üyesini yeniden bir araya getiriyor.

'Gladyatör 2' projesinin yapımını üstlenen Paramount şirketi, filmin çıkış tarihi için 22 Kasım 2024'ü gösterdi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar