Brezilyalı şarkıcı Darlyn Morais, örümcek ısırması sonucu öldü

Brezilyalı şarkıcı Darlyn Morais, örümcek ısırması sonucu öldü
Yayınlanma:
A+ A-
Brezilya'nın Miranorte kentindeki evinde, örümcek ısırığı sonucu fenalaşarak hastaneye kaldırılan şarkıcı Darlyn Morais, vücudunda oluşan alerjik tepkime nedeniyle 28 yaşında öldü.

Artı Gerçek - Brezilyalı şarkıcı Darlyn Morais, pazartesi günü bir örümceğin yüzünü ısırması sonucu ortaya çıkan komplikasyonlar nedeniyle öldü. Morais'in eşi Jhullyenny Lisboa, 18 yaşındaki üvey kızını da örümcek ısırdığını ve şu anda hastaneye kaldırıldığını, durumunun stabil olduğunu söyledi.

Morais, 31 Ekim'de kuzeydoğudaki Miranorte kentindeki evinde bir örümcek tarafından ısırıldıktan sonra fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı.

Daily Mail'de yer alan habere göre Lisboa, Morais'in örümcek ısırığı sonrası fiziksel yorgunluk hissettiğini ve ısırık sonucu yüzündeki morluğun renginin değişmeye başladığını söyledi.

'ALERJİK TEPKİMEYE SEBEP OLDU'

Lisboa, “Eşimin vücudunda ağrılar oluştu ve yüzündeki yara izinin de rengi giderek daha da koyulaştı” dedi. 28 yaşındaki Brezilyalı şarkıcının alerjik bir bünyesi olduğu ve örümcek ısırığının alerjik bir tepkimeye sebebiyet verdiği aktarıldı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar