David Fincher'ın son filmi The Killer 10 Kasım'da Netflix'te

David Fincher'ın son filmi The Killer 10 Kasım'da Netflix'te
Yayınlanma:
A+ A-
David Fincher'ın, prömiyerini 80'inci Venedik Film Festivali'nde yapan son filmi The Killer'dan fragman yayınlandı. Acımasız bir suikastçinin hikayesinin anlatıldığı film 10 Kasım'da Netflix'te izleyiciyle buluşacak.

Artı Gerçek - Fight Club, Seven, Gone Girl gibi dünya sinemasının kült yapımlarında imzası bulunan ABD'li yönetmen David Fincher'ın yeni filmi The Killer'dan fragman yayınlandı. Başrolünde BAFTA, Altın Küre ve Oscar adaylıkları bulunan oyuncu Michael Fassbender'in rol aldığı filmde ona Charles Parnell, Arliss Howard, Sophie Charlotte ve Tilda Swinton gibi isimler eşlik ediyor.

the-killer-ilk-bakis-662x352.jpg

Alexis Nolent'ın yazdığı Luc Jacamon'un çizimlerini yaptığı aynı adlı çizgi roman serisinden beyaz perdeye adapte edilen hikaye, acımasız bir suikastçının hayatını konu alıyor.

3320867.webp

Reji koltuğunda usta yönetmen Fincher'ın oturduğu filmin senaryosunu Andrew Kevin Walker’ın kaleme aldı.

resim2-25092023e4b6d960.jpg

Filmin konusu şöyle:

"The Killer"da Michael Fassbender, hedefini kıl payı ıskaladıktan sonra kendisini tehdit edenlerin peşinde, Paris’ten Dominik Cumhuriyeti’ne ve Amerika’ya sürüklenen acımasız bir suikastçıyı canlandırıyor. Proje, Fassbender'ın dört yıllık bir aradan sonra ekrana dönüşünü simgeliyor."

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar