DiCaprio'nun filmde kullandığı araç açık artırmada: 1,5 milyona alıcı bulması bekleniyor

DiCaprio'nun filmde kullandığı araç açık artırmada: 1,5 milyona alıcı bulması bekleniyor
Yayınlanma:
A+ A-
Oscar ödüllü oyuncu Leonardo DiCaprio'nun, Martin Scorsese imzalı The Wolf of Wall Street filminde kullandığı Lamborghini Countach marka lüks araç Abu Dhabi'de açık artırmaya çıkarılacak. Aracın 1,5 milyon dolara alıcı bulması bekleniyor.

Artı Gerçek - Martin Scorsese'in son filmi Dolunay Katilleri'nde (The Killers of the Flower Moon) başrolde yer alan Leonardo DiCaprio'nun 2013 tarihli filminde kullandığı lüks araç açık artırmada satılacak.

Oyuncunun Para Avcısı (The Wolf Of Wall Street) filminde kullandığı haliyle satışa sunulan 1989 model, beyaz iç ve dış tasarıma sahip Lamborghini Countach marka aracın en az 1,5 milyon dolara alıcı bulması bekleniyor.

yftmd6waxksxpc-r69gztq.webp

DailyMail'de yer alan habere göre; açık artırmada, makaslı kapıları, kama şeklindeki gövdesiyle tanıtıldığı günden bu yana otomobil meraklılarının gözdesi olan Lamborghini Countach marka aracın yanı sıra, DiCaprio'nun canlandırdığı Jordan Belfort karakterinin filmdeki kıyafetleri ve yönetmen Martin Scorsese, DiCaprio ve Margot Robbie’nin imzasını taşıyan bir yönetmen koltuğu da açık artırmada alıcı bulacak.

mpb029ugr0atnm8jbp2zoq.webp

Açık artırma, 25 Kasım'da Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dhabi’de gerçekleştirilecek.

Film, 2014 Oscar Ödülleri'nde En İyi Film, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Yönetmen ve En İyi Senaryo olmak üzere 4 dalda Oscar'a aday gösterilmişti. Ayrıca 100 milyon dolar bütçeyle çekilen film dünya çapında 406,9 milyon dolar hasılat elde etmişti.

psha9d8f8uwqprwxunhrkg.webp

Lüks aracın filmde kullanıldığı sahnede, DiCaprio'nun canlandırdığı Jordan Belfort karakteri çok fazla uyuşturucu aldıktan sonra merdivenlerden düşüyor ve ardından kendini arabaya sürüklüyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar