Doğuş'tan 'Geçmicek' şarkısı: Tarkan'a diss attım

Doğuş'tan 'Geçmicek' şarkısı: Tarkan'a diss attım
Yayınlanma:
Güncelleme: 17 Mart 2022 20:48
A+ A-
Şarkıcı Doğuş, Tarkan'ın 'Geççek' adlı şarkısına karşılık olarak çıkarttığı yeni şarkısının birkaç gün içinde çıkacağını söyledi.

Şarkıcı Doğuş, Tarkan'ın 'Geççek' adlı şarkısına karşılık olarak çıkarttığı 'Geçmicek' parçası için "Tarkan’a diss attım diyelim. Rapçiler nasıl birbirlerine diss atıyor bende pop sanatçısı olarak ilk dissi Tarkan’a attım." dedi.

Şarkıcı Doğuş, yeni şarkısı ‘Geçmicek’i "Yakında" sözleriyle sosyal medya hesaplarından duyurdu. Tarkan’ın "Geççek" şarkısına cevap olduğu düşünülen "Geçmicek" duyanları şaşkına çevirdi.

‘Geçmicek’ isimli şarkısı ile Tarkan’a atıfta bulundu yorumlarını da beraberinde getiren Doğuş, TELE1’den Rabia Azra Sözcü’ye konuşarak şunları söyledi:

Şarkınız Tarkan’a bir gönderme mi?

Tarkan’a diss attım diyelim. Rapçiler nasıl birbirlerine diss atıyor bende pop sanatçısı olarak ilk dissi Tarkan’a attım.

Tarkan’ın ‘Geççek’ şarkısı birçok kişi için politik bir şarkı olarak yorumlandı, sizin şarkınızda siyasi bir mesaj mı içeriyor?

Tarkan’ın siyasi bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Güzel bir şarkı yapmış ama bizde eskilerdeniz. Cevap olarak ona diss attım o kadar hakkım olsun bence.

Neye cevap verdiniz? Ne ‘geçmicek’ ?

Geçmeyecek, hiçbir şey geçmeyecek maalesef. Her şey daha kötüye gidiyor. Şarkıyı dinleyip klip izlendiğinde kime ne demişim, ne mesaj vermişim her şey anlaşılacak. Şarkı birkaç gün içerisinde çıkacak.

DOĞUŞ’UN ERDOĞAN SEVGİSİ

Doğuş daha önce de 2013 yılında AKP’ye destek olduğunu söyleyerek, Erdoğan’a şarkı hazırlamıştı. Doğuş 2013 yılında Kazlıçeşme’de yapılan mitinge de katıldı.

Öne Çıkanlar