Ekrem İmamoğlu duyurdu: Çizgi roman konseptli yeni İstanbul Kitapçısı Kabataş'ta açıldı

Ekrem İmamoğlu duyurdu: Çizgi roman konseptli yeni İstanbul Kitapçısı Kabataş'ta açıldı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Kabataş Transfer Merkezi'nde açtığı yeni İstanbul Kitapçısı sadece çizgi roman konseptiyle hizmet verecek. İstanbul Kitapçısı'nın yeni şubesini ve merkezin tanıtımını içeren videoyu, İmamoğlu sosyal medyadan paylaştı.

Artı Gerçek - İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) tarafından, İstanbul'un farklı yerlerinde hizmet veren çok sayıda 'İstanbul Kitapçısı'nın yeni şubesi, Kabataş Transfer Merkezi'ne dönüşütürülen eski Kabataş Meydanı'nda açıldı. Yeni şubenin açılış haberini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından duyurdu.

İmamoğlu paylaşımında, sadece çizgi romanlara ayrılan bir konseptle hizmet verecek yeni İstanbul kitapçısının haberini "Kabataş Transfer Merkezi hem metro, tramvay, vapur, otobüs ve füniküler hatlarını birleştirdi hem de içinde yeşil alan, seyir terası, yürüyüş hattı, Beltur kafe, çizgi romanlara özel İstanbul Kitapçısı’nın yer aldığı keyifli bir sosyal alan oldu" notuyla paylaştı.

Yeni şubenin tanıtımı için İmamoğlu'nun paylaştığı videoda, kitapçıda hem yetişkinler hem çocuklar için farklı kategorilerde 2 bine yakın çizgi roman bulunduğu anlatılıyor ve kitapçıdan görüntüler yer alıyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar