Emma Stone, 'gizemli film' için görüşmelere başladı: Dave McCary yönetmen koltuğunda

Emma Stone, 'gizemli film' için görüşmelere başladı: Dave McCary yönetmen koltuğunda
Emma Stone'un, bu yıl Cannes'da yarışacak Lanthimos'un imzalı 'Kinds of Kindness'ın yanı sıra yeni bir film projesi için daha kolları sıvadığı öğrenildi. Stone'un ayrıntıları netleşmeyen yeni filminin yönetmenliğini eşi Dave McCarty üstleniyor.

Artı Gerçek - Poor Things filmindeki performansıyla ikinci Oscar ödülünü kazanan Emma Stone'un yeni projeleri belli olmaya başladı.

Son olarak 77. Cannes Film Festivali'nin 'Ana Yarışma' seçkisine girdiği açıklanan Yorgos Lanthimos imzalı Kinds of Kindness filminin kadrosunda yer alan Stone'un Universal Pictures ile ismi henüz açıklanmayan bir film için görüşmelere başladığı öne sürüldü.

AYRINTILAR GİZLİ TUTULUYOR

Stone'un yer alacağı projenin yönetmen koltuğunda eşi Dave McCarty'nin oturduğu öğrenildi.

Özgün senaryosunu NBC ve UTV'nin Young Rock dizisinin sorumlu yapımcıları Patrick Kang ve Michael Levin'in kaleme aldığı filmin ayrıntıları henüz gizli tutuluyor.

STONE VE EŞİ MCCARY YAPIMCILIK İÇİN GÖRÜŞME TRAFİĞİNDE

Michael H. Weber'in yapımcıları arasında yer alacağo projede Stone, McCary ve Ali Herting de prodüksiyon şirketi "Fruit Tree" aracılığıyla yapımcılık için görüşüyor.

Universal'ın Yapım Geliştirme Kıdemli Başkan Yardımcısı Erik Baiers ve yaratıcı direktörü Jacqueline Garell stüdyo adına projeyi denetleyecek.

Stone, Poor Things'teki Oscar ödüllü performansının yanı sıra Showtime dizisi The Curse'deki (dizinin yapımcılığını da üstlendi) beğenilen performansıyla da yoğun efor sarf ettiği bir dönem geçirdi.

Stone'un eşi yönetmen McCarty yakın zamanda Searchlight için 'A Real Pain've A24 için 'Problemista'nın yapımcılığını üstlendi ve The Curse'ün yönetici yapımcılığını yaptı.

Ardından 'Brigsby Bear'ı yöneten McCarty, beş sezon boyunca SNL'de yazar-yönetmenlik yaptı. (Kaynak)

Öne Çıkanlar