Emma Stone'lu Poor Things'ten yeni fragman

Emma Stone'lu Poor Things'ten yeni fragman
Yayınlanma:
A+ A-
Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos'un, başrolünde Oscar ödüllü oyuncu Emma Stone'un yer aldığı son filmi Poor Things'ten yeni fragman geldi.

Artı Gerçek - 'The Favourite' (Sarayın Gözdesi), 'The Lobster' ve 'The Killing of a Sacred Deer' (Kutsal Geyiğin Ölümü) ve Dogtooth (Köpek Dişi) gibi filmlerin yönetmeni Yorgos Lanthimos'un son filmi 'Poor Things'ten yeni bir fragman yayınlandı.

Modern bir Frankenstein yorumu olarak anılan film, Emma Stone'un canlandırdığı Bella Baxter adlı karakterin etrafında şekilleniyor.

Filmin konusu şöyle:

Bir bilim insanı tarafından hayata döndürülen genç bir kadın olan Bella, trajik bir şekilde ölür. Ancak sıra dışı bir bilim insanı olan Dr. Godwin Baxter (Willem Dafoe) beynini, bir bebeğin beyni ile değiştirerek onu hayata döndürür.

Bexter’ın koruması altında olan Bella, etrafındaki dünyayı keşfetmek için kendini keşfetme yolculuğuna çıkar. Bu sırada onun yolu, becerikli ve ahlaksız bir avukat olan Duncan Wedderburn ile kesişir ve ikisi kıtalar arası çılgın bir maceraya atılır.

Aralarında Willem Dafoe, Margaret Qualley, Ramy Youssef, Jerrod Carmichael, Kathryn Hunter ve Christopher Abbott'ın da bulunduğu kadroyla beyazperde geri sayıma başlayan 'Poor Things', 8 Eylül'de ABD gösterime girecek. Filmin Türkiye vizyon tarihi henüz bilinmiyor.

<

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar