General Hospital dizisi oyuncusu Tyler Christopher 50 yaşında vefat etti

General Hospital dizisi oyuncusu Tyler Christopher 50 yaşında vefat etti
Yayınlanma:
A+ A-
Popüler dizi General Hospital'da canlandırdığı Nikolas Cassadine karakteriyle tanınan ABD'li oyuncu Tyler Christopher geçirdiği kalp krizi sonucu San Diego'daki evinde vefat etti. Oyuncunun ölüm haberin, General Hospital dizisinden rol arkadaşı duyurdu.

Artı Gerçek - ABD dizi tarihinin en uzun süren yapımlarından biri olarak tarihe geçen General Hospital dizisinde Nikolas Cassaddine karakterini canlandıran oyuncu Tyler Christopher 50 yaşında vefat etti.

'EKRANI AYDINLATAN, OYUNCULUĞUYLA KEYİF VEREN YETENEKLİ BİRİYDİ'

Kalp krizi sonucu öldüğü belirtilen oyuncunun vefat haberini aynı dizideki rol arkadaşı Maurice Benard şu sözlerle duyurdu:

"Tyler Christopher'ın vefat haberini büyük bir üzüntüyle paylaşıyoruz. Tyler bu sabah San Diego'daki dairesinde geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti. Tyler, oynadığı her sahnede ekranı aydınlatan ve oyunculuğuyla sadık hayranlarına keyif veren gerçekten yetenekli bir kişiydi"

Tyler Christopher, General Hospital dizisinde 1996 ile 2016 yılları arasında rol aldı. Christopher ayrıca, bir başka kült dizi olan 'Days of Our Lives'ta da Stefan DiMera karakterini canlandırdı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar