Gözaltına alındığı iddia edilen Hasan Can Kaya'dan açıklama: İtibar suikasti

Gözaltına alındığı iddia edilen Hasan Can Kaya'dan açıklama: İtibar suikasti
Komedyen Hasan Can Kaya'nın, partide tanıştığı genç bir kadını evinde alıkoyduğu iddia edildi. Kaya, hakkındaki suçlama ve gözaltı iddialarını yalanlayarak "İtibar suikasti" dedi.

Artı Gerçek - Komedyen Hasan Can Kaya'nın, bir özel üniversitenin partisinde tanıştığı 23 yaşındaki kadını evinde alıkoyduğu ve polis tarafından gözaltına alındığı iddia edildi. Kaya, tüm iddiaları yalanlayarak "Emniyet, savcılık, gözaltı, madde verme, alıkoyma vb iftiraları atanlardan hukuk önünde hesap soracağım" dedi.

İFADESİ ALINDIKTAN SONRA SERBEST KALDI

DHA'nın haberinde Emniyetten edinilen bilgiye göre, savcılık tutanak tutulması sonrasında Hasan Can Kaya'nın serbest bırakılması talimatını verdi. 4 Haziran Salı günü gerçekleşen olayla ilgili Emniyette ifadesi alınan Kaya ise suçlamaları reddederek iddia edilenlerin yaşanmadığını ve Nazlıcan A. evde bulunduğu sırada evde başka kadınların da olduğunu söyledi. Tutanak tutulması sonrasında Hasan Can Kaya serbest bırakıldı.

'İTİBAR SUİKASTİ VAR'

Hasan Can Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda iddiaları yalanlayarak şöyle yazdı:

"Arkadaşlar itibar suikasti var. Her yere aynı anda aynı yalanlar servis edilmiş. Sabahtan beri okuduğum mide bulandırıcı Emniyet, savcılık, gözaltı, madde verme, alıkoyma vb iftiraları atanlardan hukuk önünde hesap soracağım...."

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar