18.01.2021 - 20:34   -  'Bildiğinizden daha fazlası'

FORUM

 

Fikir Meydanı

Artı Gerçek, değişik konular ve gelişmelerle ilgili olarak çok farklı düşüncelerin, değerlendirmelerin, yaklaşımların ve yorumların ifade edilebilmesi, tartışılması için  sizleri ‘Fikir Meydanı’ na davet ediyor.

Söyleyecek yeni ve özgün düşüncesi, fikri, analizi, yaklaşımı ya da sözü olan herkes bu FORUM’a katılabilir.

Bu kategorideki yazılar Artı Gerçek'in editoryal politikasıyla uyumlu olmak zorunda değildir. Yazılarda dile getirilen görüşler yazarın kendisini bağlar.

Özgür ve özgün düşüncelerin FORUM’una hoşgeldiniz.

Yazılarınızı [email protected] adresine bekliyoruz…

 

'Bu adam yüzde yüz Türk yahu!' Herhangi bir 'kanı bozukluk' tespit edemedikleri bir komünist karşısında polislerin yaşadığı kızgınlığı anlatırken gülmekten kendini alamıyordu Emin Hoca

Emekliler, Türkiye’nin imzaladığı ve taraf olduğu uluslararası sözleşmelerin tanıdığı sendika haklarını kullanmakta kararlılar.

İsminin başında Prof. yazan kişi ise 'Üniversiteler Fuhuş yuvası' diyerek çağdışı zihniyetlerini ilan ediyor ve kadına yönelik çağdışı düşüncelerini her ortamda dile getiriyor.

Trumpçıların vatanı sadece kendileri iktidar olduğunda sevdiği, aksi halde yakıp yıktığı görüntüleri ile sonuçlandı dönem. Hiçbir demokrat onların ne olduğunu bu kadar sürede anlatamazdı.