Haftanın 4 yeni dizisi

Haftanın 4 yeni dizisi
Yayınlanma:
Güncelleme: 22 Temmuz 2022 01:34
A+ A-
Bu hafta yayın hayatına başlayan yerli ve yabancı 4 yeni dizi, 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi', 'Var Bunlar', 'It Was Always Me' ve 'Bad Exorcist' oldu.

Box Office Türkiye, bu hafta yayın hayatına başlayan yerli ve yabancı dizileri derledi. Bu hafta yayına başlayacak olan diziler şöyle:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Show TV'nin 2022 yaz dizisi "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" 21 Temmuz’da yayın hayatına başladı. Coğrafya öğretmeni Sadi Payaslı’nın yaşadıklarını konu alan BKM yapımı dizinin senaryosunu Gani Müjde kaleme aldı. Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı dizide, Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan yer alıyor.

Var Bunlar

beIN Connect'in yeni yerli dizisi olan "Var Bunlar" 21 Temmuz’da yayın hayatına başladı. Tufan ve Samet adlı iki kafadarın gündelik hayatındaki eğlenceli anları konu edinen dizinin başrollerini ve senaryosunu Giray Altınok ve Kerem Özdoğan ve paylaşıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Arif Gökdeniz Uslu yapıyor.

It Was Always Me

Geçen hafta Latin Amerika ülkelerinde prömiyer yapan Meksika yapımı "It Was Always Me" 20 Temmuz’da yayın hayatına başladı. Babasının ölümü sonrası hayatı beklenmedik bir şekilde değişen 21 yaşındaki Lupe'un hikâyesine odaklanıyor. Dizi, Disney Plus’ta izleyicilerle buluştu.  Dizinin yaratıcıları, Alejandro Stoessel, Iván Stoessel olurken, oyuncu kadrosunda Karol Sevilla, Pipe Bueno, Christian Tappan yer alıyor.

Bad Exorcist

Polonya yapımı animasyon serisi "Bad Exorcist" 20 Temmuz’da geri döndü. Alkol düşkünü kiralık şeytan çıkarıcı Bogdan Boner'ın eylemlerini konu edinen dizi, Netflix'te yayınlandı.  Dizinin yaratıcısı ve başrölü ise Bartosz Walaszek.