Hürriyet'in Altın Kelebek adaylığından çekilen çekilene...

Hürriyet'in Altın Kelebek adaylığından çekilen çekilene...
'Altın Kelebek Ödülleri'nden çekilen isimlere yenisi eklendi. Oyuncu Özlem Türkad da oy verme sistemini doğru bulmadığını belirterek adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Artı Gerçek - Vahide Perçin, Armağan Çağlayan, Işıl Yücesoy, Şanışer, Ceylan Ertem, Bennu Yıldırımlar ve Aslı Şafak gibi isimlerin ardından bir aday daha Hürriyet gazetesinin düzenlediği 'Altın Kelebek Ödülleri'nden çekildiğini açıkladı.

1665163640270-ekran-resmi-2022-1-1665164873-56.jpg

Oyuncu Özlem Türkad, Instagram sayfasından yaptığı açıklamada oy verme sistemini doğru bulmadığını belirterek adaylıktan çekildi.

Türkad, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "En İyi Dizi Kadın Oyuncu kategorisinde aday gösterildiğim Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nden, oy verme sistemini doğru bulmadığım için çekildiğimi buradan arz etmek isterim. Tüm Altın Kelebek ekibine ve seyircilerimize teşekkür ediyorum. Saygılar" dedi.

fd7eq3txwamzo3i.jpg

fd7ey23xwasb0l6.jpg

fd7egv2xwaadedc-001.jpg

Altın Kelebek Ödülleri adaylığından çekilen sanatçıların sayısının hızla artması, sosyal medyada yakında Hürriyet'in ödülünü almak isteyecek isim kalmayacağı yorumlarına neden oldu. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar