Oscar'lı yönetmen Jordan Peele'ın yeni filminin vizyon tarihi netleşti

Oscar'lı yönetmen Jordan Peele'ın yeni filminin vizyon tarihi netleşti
İlk filmi Get Out (Kapan) ile Oscar kazanan yönetmen Jordan Peele'ın Hollywood grevi nedeniyle ertelenen yeni filminin vizyon tarihi netleşti. Detayları henüz açıklanmayan film, 2026'da vizyona girecek.

Artı Gerçek - İlk yönetmenlik deneyimi olan 'Get Out' (Kapan) filmiyle 2017 yılında Akademi Ödülleri'nden 'En iyi Özgün Senaryo' Oscar'ı ile dönen yönetmen Jordan Peele'ın yeni filminin vizyon tarihi belli oldu.

Hollywood'da geçen yıl 5 aydan uzun süren grevler nedeniyle ertelenen film, yönetmenin dördüncü filmi olacak. Peele, yeni tarihi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

2 YIL GECİKMELİ YAYINLANACAK

NTV'nin aktardığı habere göre, erteleme kararından önce 25 Aralık 2024 olarak açıklanan vizyon tarihi 23 Ekim 2026'ya çekildi. Detayları gizli tutulan filmle ilgili Peele, "Bir sonraki projemin benim için net olduğunu hissediyorum" demiş ve bunun en sevdiği filmi olabileceğini düşündüğünü de eklemişti.

Yönetmen korku türünde çektiği, ırkçılık karşıtı göndermeleriyle ses getiren ilk filmi Get Out'un ardından 2019'da Us'ı (Biz), 2022'de de 'Nope'u izleyicilerle buluşturmuştu. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar