İstanbul'da Scorpions rüzgarı esti

İstanbul'da Scorpions rüzgarı esti
Efsane heavy metal grubu dün akşam KüçükÇiftlik Park'ta dinleyicileriyle buluştu. Grubun 'Love at First Sting' albümünün 40'ncı yıl turnesi kapsamında verdiği konsere binlerce kişi katıldı.

Artı Gerçek - Dünyaca ünlü Alman heavy metal grubu Scorpions, KüçükÇiftlik Park'ta sekiz yıl aradan sonra dinleyicileriyle buluştu.

anfduiqw0wcsoe8r9nfsa.webp

Scorpions, efsane albümleri 'Love at First Sting'in 40. yılı şerefine gerçekleşen turne kapsamındaki konsere 'Coming Home' ile başladı.

Satışa çıkar çıkmaz biletleri tükenen konserde "Teşekkürler, nasılsınız?" diyerek Türkçe, dinleyicileri selamlayan grubun solisti Klaus Meine "Bunca yıl aradan sonra sizlerle burada İstanbul'da sizinle buluştuğumuz için çok mutluyuz. Bu gece efsanevi albümümüz 'Love at First Sting'in 40. yılını birlikte kutlayacağız" dedi.

crbybkscg0wkst6c2kit4g.webp

Meine, "Bu albümdeki şarkıların çoğunu uzun kariyerimiz boyunca bir çok kez çokça çaldık" diyerek birbiri ardına hitleri sıraladı.

Nesiller boyunca dinlenmiş, dillere pelesenk olmuş efsanevi şarkıları çalan Alman gruba, sıra "Send me An Angel "ve ''Wind of Change" gibi klasikleşmiş şarkılara gelince alanı dolduran yediden yetmişe binlerce müziksever hep bir ağızdan eşlik etti.

zt4j8oe2auwmb-ntdx-r-a.webp

12 bin kişilik mekanı dolduran izleyicilerin yoğun alkışlarıyla sahneye geri dönen Scorpions, 'Still Loving You' ve 'Rock You Like A Hurricane' ile konseri tamamladı.

ons8stxrn06wev0kiwwe6q.webp

Scorpions İstanbul'daki ikinci konser için 25 Mayıs Cumartesi gecesi yeniden aynı sahnede olacak. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar