Jimmy Kimmel'a 'hıyar' dediği iddia edilmişti: Emma Stone'dan yanıt geldi

Jimmy Kimmel'a 'hıyar' dediği iddia edilmişti: Emma Stone'dan yanıt geldi
Oscar töreninin bu yılki sunucusu Jimmy Kimmel'ın Poor Things filmindeki seks sahneleriyle ilgili yaptığı espriye karşılık filmin başrol oyuncusu Emma Stone'un Kimmel'a hıyar dediği iddia edilmişti. Stone iddialar için "Hayır ona kızgın değilim" dedi.

Artı Gerçek - Yılın çok konuşulan filmlerinden, Yorgos Lanthimos imzalı Poor Things'de canlandırdığı Bella Baxter karakteriyle 96. Akademi Ödülleri'nde ikinci kez 'En İyi Kadın Oyuncu' oscarını kazanan Emma Stone, Oscar töreninin sunucusu komedyen Jimmy Kimmel'a hakaret ettiği iddiasını yalanladı.

Gecenin başında Kimmel'ın filmden kısa bir video derlemesi gösterdikten sonra filmde sıkça yer alan seks sahnelerine atıfta bulunarak yaptığı "Bunlar Zavallılar'ın televizyonda göstermemize izin verilen kısımlarının hepsiydi" şeklindeki esprisine karşılık Stonu'un eşinin kulağına eğilerek Kimmel için "hıyar" dediği iddia edilmişti.

EMMA STONE: ONA KIZGIN DEĞİLİM

The Hollywood Reporter'ın o anla ilgili sorusu üzerine Stone, "Hayır! Ona hıyar demedim.Ne demişim? Ona hıyar demedim. Ona hiç kızgın değildim" yanıtını verdi.

Stone'un kara komedi dizisi The Curse'teki rol arkadaşı Nathan Fielder, Stone'un Kimmel'ın sözlerine olumsuz tepki vermesinin pek mümkün olmadığını çünkü onun "her zaman şakaya açık" olduğunu ekledi. Stone konuya ilişkin kendisini "neredeyse rahatsız edilemez" diye tanımladı.

Fielder, Stone'un durumundaki çoğu oyuncunun kendilerine şu soruyu soracağını belirtti:

Kendimi bu duruma sokmak istiyor muyum? Bunu yapmak istiyor muyum? Fielder, aksine Stone'un içgüdülerini takip edip onlara güvendiğini söyledi. Fielder, Stone için "Komik bir şey duyduğunda hemen 'Evet' diyor" dedi.

Fielder, Stone hakkındaki iddiaya dair verdiği yanıtta ayrıca şunları söyledi: "Danışmıyor. Analiz yapmıyor. Emma kendisine neyin mantıklı geldiğini bilir. Ben bazı şeyleri kafama takıyorum, aşırı analiz ediyorum. Oysa kendinden çok emin bir şekilde 'Evet, kulağa komik geliyor. Hadi yapalım." (Kaynak: Independent Türkçe)

Öne Çıkanlar