Jülide Kural: Kadir İnanır kontrol amaçlı hastanede... Yaşamsal risk yok

Jülide Kural: Kadir İnanır kontrol amaçlı hastanede... Yaşamsal risk yok
Hastaneye kaldırılan oyuncu Kadir İnanır'ın güncel sağlık durumuyla ilgili Jülide Kural'dan açıklama geldi. Kural, "Bu süreç salt kontrol amaçlı oluşmuştur... Yaşamsal risk barındıran herhangi bir sorun bulunmamaktadır" dedi.

Artı Gerçek - Beyin damarlarında pıhtı oluşması sonucu 24 Mart'ta yoğun bakıma kaldırılan ve taburcu olduktan sonra fizik tedaviye başlayan Kadir İnanır'ın dün geçirdiği rahatsızlık sonrası yeniden Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi'ne götürüldüğü öğrenildi.

'YAŞAMSAL RİSK YOK'

Kadir inanır’ın hayat arkadaşı Jülide Kural, usta oyuncunun kontrol amaçlı hastanede olduğunu ve herhangi önemli veya yaşamsal risk taşıyan bir durumun olmadığını belirtti.

İnanır'ın 23 yıllık hayat arkadaşı Jülide Kural'ın açıklamasının tamamı şöyle:

Sosyal medyadan açıklama yapan Kural, “Zaman zaman olduğu gibi 29 Mayıs günü de bir tür check-up amacıyla kontrollerini gerçekleştirmek üzere Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’ne gelmiş bulunmaktadır. Birkaç gün sürecek olan rutin kontrollerinin ardından fizik tedaviye devam edecektir. Önemli, yaşamsal risk barındıran herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Kadir İnanır’ı seven ve onun sağlığı için kaygı duyan sizlerin ne denli merakla bu süreci takip ettiğinize yakından tanığım. Bu süreç salt kontrol amaçlı oluşmuştur. Önemli bir gelişme olduğunda sizinle bunu paylaşacağımdan emin olabilirsiniz. Tek ricam çıkacak gerçek dışı haberlere kulağınızı kapamanızdır” dedi.

NE OLMUŞTU?

75 yaşındaki Kadir İnanır, 24 Mart’ta evinde rahatsızlanmış ve acil olarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Beyin MR’ı sonuçlarına göre operasyon geçiren oyuncunun tıkalı damarı açılmıştı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar