Kadir İnanır yeniden hastaneye kaldırıldı

Kadir İnanır yeniden hastaneye kaldırıldı
Beynine pıhtı atan ve uzun süre hastanede kalan ünlü oyuncu Kadir İnanır, aylar sonra yeniden rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan oyuncu hakkında doktorların ilerleyen saatlerde açıklama yapması bekleniyor.

Artı Gerçek - Beyin damarlarında pıhtı oluşması sonucu 24 Mart'ta yoğun bakıma kaldırılan ve tedavisinin ardından taburcu olarak fizik tedaviye başlayan Kadir İnanır'ın bugün bir kez daha rahatsızlık geçirdiği ve Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi'ne götürüldüğü öğrenildi.

75 yaşındaki Kadir İnanır, 24 Mart'ta evinde rahatsızlanmış ve acil olarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Beyin MR'ı sonuçlarına göre operasyon geçiren oyuncunun tıkalı damarı açılmıştı.

Ekol Tv'de yer alan habere göre, bugün yaşadığı sağlık problemi nedeniyle evinden hastaneye kaldırılan İnanır'ın şu anki sağlık durumu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Doktorların ilerleyen saatlerde detaylı bir bilgilendirme yapması bekleniyor.

JÜLİDE KURAL'DAN AÇIKLAMA

Kadir İnanır'ın sevenlerine sabırlı olmalarını belirten 23 yıllık hayat arkadaşı Jülide Kural, "Doktorlarımızın açıklamaları doğrultusunda gerçek bilgiyi paylaşacağım. Elbette Kadir İnanır’ın sevenlerine saygının gereği olarak" ifadelerini kullandı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar