'Kimler Geldi Kimler Geçti'den ilk resmi fragman yayınlandı

'Kimler Geldi Kimler Geçti'den ilk resmi fragman yayınlandı
Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Meriç Aral, Metin Akdülger, Boran Kuzum, Hakan Kurtaş'ın yer aldığı 'Kimler Geldi Kimler Geçti' dizisinden ilk resmi fragman geldi. Dizi 9 Mayıs'ta sadece Netflix'te yayınlanacak.

Artı Gerçek - Günümüz modern ilişkilerini mercek altına alan 'Kimler Geldi Kimler Geçti' dizisinden ilk tanıtım ve yeni görseller yayınlandı.

Serenay Sarıkaya'nın başrolde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer yer alıyor. Dizinin yaratıcılığını Ece Yörenç, yönetmenliğini Bertan Başaran, yapımını ise Ay Yapım üstleniyor.

whatsapp-image-2024-04-25-at-09-zyem-jpg.webp

Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken dizi izleyicilere; günümüz ilişkilenmelerinde son günlerde popüler olan 'lovebombing', 'gaslighting', 'benching', 'submarining', 'situationship' gibi kavramları inceleyen bir olay örgüsü sunuyor.

kgkg-pkfl-jpg.webp

Dizinin konusu şöyle, “Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur. “

Kimler Geldi Kimler Geçti, ilk sezonuyla 9 Mayıs’ta Netflix'te yayınlanacak.

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar