Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Boğa Boğa'dan ilk fragman yayınlandı

Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Boğa Boğa'dan ilk fragman yayınlandı
Yayınlanma:
A+ A-
Senaryosunu Hakan Günday'ın kaleme aldığı ve reji koltuğunda Onur Saylak'ın oturduğu 'Boğa Boğa' filminden ilk resmi fragman geldi. Başrollerini Funda Eryiğit ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı film 21 Nisan'da Netflix'te yayınlanacak.

Artı Gerçek - Yönetmenliğini Onur Saylak’ın, senaryo yazarlığını Hakan Günday’ın üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı yeni Netflix filmi 'Boğa Boğa'dan ilk resmi fragman ve fotoğraflar geldi.

kivanc1-jpg.webp

21 Nisan'da Netflix'te yayınlanacak film, prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan’da gerçekleştirecek. Aynı zamanda festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışacak Boğa Boğa'nın kadrosunda Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay gibi isimler de yer alıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği filmin konusu şöyle:

İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza, Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar