Kızılcık Şerbeti dizisi için Cannes’da gece düzenlenecek

Kızılcık Şerbeti dizisi için Cannes’da gece düzenlenecek
Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek olan uluslararası televizyon pazarı MipTV’de Show TV’nin Gold Film imzalı dizisi Kızılcık Şerbeti için gece düzenlenecek.

Artı Gerçek - İzzet Pinto her yıl nisan ayında Cannes’da düzenlenen televizyon dünyasının 80’den fazla ülkeden uluslararası ünlü televizyoncu ve dağıtımcıyı buluşturan MipTV’de, Kızılcık Şerbeti dizisinin başarısını kutlamak için dev bir gece organize etmeye hazırlanıyor.

Birsen Altundaş'ın sitesinde yayımladığı habere göre; MipTV’nin ikinci günü olan 9 Nisan’da düzenlenecek geceye Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, senaristleri Melis Civelek ve Zeynep Gür, yönetmeni Ketche ile oyunculardan Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Sıla Türkoğlu katılacak. Oyuncuların organizasyonda giyeceği kıyafetleri Lady Gaga’nın tasarımcısı olarak adını tüm dünyaya duyuran ve başarılarından dolayı 2019 yılında Kraliçe 2. Elizabeth tarafından “Yüksek Onur Unvanı”na layık görülen Zeynep Kartal hazırlayacak. (Kaynak)

Öne Çıkanlar