Konsere geç çıkan Madonna'ya, hayranları toplu dava açtı

Konsere geç çıkan Madonna'ya, hayranları toplu dava açtı
Ünlü pop yıldızı Madonna'ya konserlerine saatlerce geç çıktığı için hayranları tarafından dava açıldı. Dava açan hayranların avukatları 'Madonna'nın kibirli ve hayranlarına karşı tamamen saygısız olduğunu' belirtti.

Artı Gerçek- ABD'nin başkenti Washington federal mahkemesinde cuma günü açılan bir davada ünlü pop yıldızı Madonna'nın üç hayranı, şarkıcıyı aralık ayında Capital One Arena'da verdiği her iki konserde de sahneye iki saat geç çıkarak yasaları çiğnemekle suçladı.

'KİBİRLİ VE SAYGISIZ'

Hayranların avukatları, "Tüketicileri sıcak ve rahatsız bir ortamda, sahne performansı için saatlerce beklemeye zorlamak, Madonna'nın kibirli ve hayranlarına karşı tamamen saygısız olduğunun bir göstergesidir" diye yazdı.

Ünlü şarkıcıya daha önce de hayranları tarafından 'ertesi gün işe gitmek için erken kalkmak' zorunda kaldıkları gerekçesiyle dava açılmıştı.

'BEN BUYUM ... HER ZAMAN GEÇ KALIYORUM'

Davacılar, aynı zamanda 18 Aralık'taki New York konseri sırasında Madonna'nın, "Geç kaldığım için üzgünüm.. Hayır, üzgün değilim, ben buyum... Her zaman geç kalıyorum." dediğini belirttiler.

Madonna'nın avukatları o zamandan beri bu iddianın bir davaya temel oluşturabilecek türden 'anlaşılabilir bir zarar' olmadığını savunuyor.

Ancak davacılar, konserin gecikmesiyle beraber performansın sonunda toplu taşıma araçlarını kullanamama sorunlarıyla karşılaştıklarını, ertesi gün iş, okul veya ailevi sorumlulukları olduğu için uykusuz kaldıklarını da ileri sürdüler. Madonna'nın avukatları, bu gerekçelerin izleyenlerde herhangi bir hasar oluşturmadığını iddia etti. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar