Kulüp'ün gerçek kahramanlarının fotoğrafları yayınlandı: Raşel, Matilda, Fıstık İsmet

Kulüp'ün gerçek kahramanlarının fotoğrafları yayınlandı: Raşel, Matilda, Fıstık İsmet
Yayınlanma:
A+ A-
Netflix'in orijinal yerli yapımlarından Kulüp, 2'nci sezonuyla izleyiciyle buluştu. Dizinin yaratıcılarından Rana Denizer, hikayenin gerçek kahramanları olan aile üyelerinin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Artı Gerçek - Başrollerini Gökçe Bahadır, Fırat Tanış ve Asude Kelebek'in paylaştığı Kulüp dizisi, Netflix'te yayınlandığı tarihten bu yana platformun en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor.

Yaratıcılarından Rana Denizer'in aile üyelerinin hayat hikayelerine dayanan dizide Raşel, Matilda ve Fıstık İsmet olarak izlediğimiz karakterlerin gerçek fotoğrafları yayınlandı.

whatsapp-image-2023-09-26-at-09-h3bj.webp

whatsapp-image-2023-09-26-at-09-hetf.webp
Raşel ve Matilda Aseo

Rana Denizer'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda aile albümünden yayınladığı fotoğraflar yer alıyor.

İlk sezonunda 1950'lerin İstanbul'unda Ladino bir ailenin, genç bir müzisyenin ve Rum bir gazino sahibinin aynı mekanda kesişen hikayelerini anlatan dizi

whatsapp-image-2023-09-26-at-09-qpcc.webp
Dizide Barış Arduç'un canlandırdığı Fıstık İsmet

2'nci sezonuyla, 15 Eylül'de tüm dünya ile aynı anda yayınlandı.

whatsapp-image-2023-09-26-at-09-qqbw.webp

Yeni sezonda 1960’lı yılların İstanbul’unda devam eden hikayede, Raşel'in kızı 5 yaşına geliyor. Dizi dönemin politik atmosferi ve azınlıklara yönelik politikaları arka planına alarak Matilda ve Çelebi karakterlerinin, işlettikleri Kulüp’ü ayakta tutma mücadelesini anlatıyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar