Lady Gaga'nın 'Joker'in devam filmindeki performansına övgü

Lady Gaga'nın 'Joker'in devam filmindeki performansına övgü
Todd Phillips’in yönetmen koltuğunda oturduğu "Joker: İkili Delilik" filminde Lady Gaga'nın performansı takdir edildi. Merakla beklenen devam filmi 4 Ekim 2024'te gösterime girecek.

Artı Gerçek - Başrolünde Joaquin Phoenix'in yer aldığı Joker'in devam filmi "Joker: Folie à Deux"a (Joker: İkili Delilik) geri sayım devam ediyor. Filmde Harley Quinn karakterine hayat veren Lady Gaga'nın performansına filmin cast direktörü Francine Maisler'den övgü geldi.

'AKLINIZI BAŞINIZDAN ALACAK'

Maisler "Gaga cidden çok iyi. Aklınızı başınızdan alacak. Lady Gaga'yı ben önermemiştim. Benim fikrim değildi. Yönetmen onu seçti. Ama şunu söyleyebilirim ki çok şaşırtıcı bir oyuncu! Gözlerimle gördüm ve çok şaşırdım. Yani hepimiz onun "A Star is Born"da neler yapabileceğini gördük. Ama bu… Cidden çok iyi. Joaquin aklınızı başınızdan alıyor ama ona ayak uydurabilmesi ve gerçek olabilmesi onun iyi olduğunu gösteriyor."

YETİŞKİN FİLMLERİ KATEGORİSİNE GİRDİ ... 17 YAŞ SINIRI GETİRİLDİ

Öte yandan filme Amerikan Sinema Filmleri Derneği (The Motion Picture Association) tarafından yaş sınırı getirildi. Film, "R Rated" yani 17 yaş üstüne hitap eden yetişkinlere yönelik filmler kategorisine dahil oldu. Bu yaş ülkeden ülkeye değişiklik gösteriyor.

Film, cinsellik, çıplaklık ve şiddet gibi şeyler içermesi nedeniyle bu derecelendirmeyi aldı. Serinin ilk filmi elde ettiği "1 milyar 74 milyon 458 bin 282 dolar" hasılat ile 17 yaş sınırlı tüm zamanların en yüksek hasılatlı filmi oldu.

Filmde, Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener, Jacob Lofland and Harry Lawtey gibi isimler yer alacak. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar