Lana Del Rey'in yayınlanmamış albümü ve kitabı çalındı

Lana Del Rey'in yayınlanmamış albümü ve kitabı çalındı
ABD'li şarkıcı Lana Del Rey, yayınlanmamış albümü ile şiir kitabının içerisinde bulunduğu bilgisayarının, arabasından çalındığını açıkladı.

Artı Gerçek - Dizüstü bilgisayarının, kameralarının ve sabit disklerinin çalındığını duyuran ve bu nedenle üzerinde çalıştığı şiir kitabının çıkışını ertelemek zorunda kalan 37 yaşındaki şarkıcı Lana Del Rey, hayranlarını çalınan eşyalarından sızdırılan şarkılarını dinlememeye ve yayınlanan kişisel fotoğraflarına bakmamaya çağırdı.

ARABASININ CAMLARINI KIRIP EŞYALARINI ÇALDILAR

Del Rey, Instagram üzerinden paylaştığı videoda hırsızların kişisel bilgilerine eriştiğini söyledi ve şu ifadeleri kullandı: "Sizinle konuşmak istediğim bir şey var. Birkaç ay önce arabamı Melrose Place'e park ettim ve bir dakikalığına oradan uzaklaştım. Sırt çantam arka koltuktaydı, biri arabamın bütün camlarını kırıp eşyalarımı çalmış. Çantamın içinde bilgisayarım, üç adet kameram ve sabit disklerim vardı."

BİLGİSAYARINDA YER ALAN HER ŞEYİ SİLDİ

Şarkıcı, eşyalarının çalınmasından çok üzerinde çalıştığı yeni şarkılarıyla yakında çıkacak şiir kitabının yok olmasına üzüldüğünü söyledi. Büyük bir yayıncılık şirketi olan Simon&Schuster için üzerinde çalıştığı kitapla birlikte bilgisayarında olan her şeyi uzaktan silmek zorunda kalan şarkıcı, "Henüz yayınlanmamış şarkılarımı ve kişisel fotoğraflarımı sızdırabilirler" diye konuştu.

Geçen yılki 'Blue Banisters' adlı albümünün ardından dokuzuncu stüdyo albümü üzerinde çalışan Lana Del Rey, hayranlarını böyle bir içerikle karşılaşmaları durumunda sızdırılan şarkılarını dinlememeye çağırdı.(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar