Mahkemeye dönmeyen Avustralyalı oyuncu tutuklandı

Mahkemeye dönmeyen Avustralyalı oyuncu tutuklandı
Avustralya'da bir kadına saldırmaktan gözaltına alınan 'Home and Away' oyuncusu Orpheus Pledger, tıbbi değerlendirme için mahkemeye geri dönme şartlıyla kefaletle serbest bırakıldı. Mahkemeye dönmeyen oyuncu tutuklandı.

Artı Gerçek - 'Home and Away'in yıldızı yıldızı Orpheus Pledger, Avustralya'da üç günlük polis soruşturmasının ardından tutuklandı.

Yetkililer, 30 yaşındaki Pledger'ın bir kadına saldırdığı iddiasıyla dört suçlamayla karşı karşıya olduğunu duyurdu. Mahkemenin, tıbbi değerlendirmeye tabi tutulması için ertesi gün geri dönmesi şartıyla sebrest bıraktığı oyuncu mahkemeye dönmeyince polis, Pledger hakkında tutuklama emri çıkarıldı.

Victoria Eyalet Polisi, aktörün Melbourne'de gözaltına alındığını söyledi. Konuya ilişkin daha fazla ayrıntı açıklanmadı.

'AKIL SAĞLIĞININ YERİNDE OLMADIĞI İDDİA EDİLDİ'

Menajeri Craig McMahon, Sidney Morning Herald gazetesine, oyuncu ile bu hafta iletişim kurmadığını ancak saldırı iddiaları karşısında şok olduğunu, Pledger'in zihinsel sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini söyledi.

Aktör yirmi yılı aşkın bir süredir Avustralya televizyon programlarında yer alıyor. 2016 yılında Home and Away kadrosuna katıldı ve burada üç yıl boyunca Mason Morgan karakterini canlandırarak ünlendi.

Bundan önce popüler pembe dizi Neighbours'un yanı sıra Silversun ve CrashBurn TV programlarında da rol almıştı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar