Margot Robbie yapımcı koltuğunda: Kutu oyunu Monopoly beyaz perdeye geliyor

Margot Robbie yapımcı koltuğunda: Kutu oyunu Monopoly beyaz perdeye geliyor
Hasbro markasının popüler kutu oyunu Monopoly, beyaz perdeye aktarılıyor. Henüz detayları netleşmeyen projenin yapımcıları arasında Barbie filmindeki rolüyle adından söz ettiren oyuncu Margot Robbie'nin film yapım şirketi de var.

Artı Gerçek - Popüler kutu oyunu Monopoly, beyaz perde uyarlaması üzerine çalışıldığına dair haberlerle Hollywood'un bir sonraki gişe projesi olarak gündeme yerleşti. Filmin hazırlıklarını sürdüren yapım şirketi Lionsgate, projede Margot Robbie'nin yapım şirketi LuckyChap ile birlikte çalışacaklarını açıkladı.

Lionsgate Motion Picture Group başkanı Adam Fogelson, Robbie ve ekibinin yaklaşan Monopoly filmi konusunda net bir bakış açısına sahip olduğunu ve projenin bir sonraki gişe rekortmeni olacağına inandıklarını söyledi.

Fogelson, sözlerine "Bu sevilen ve ikonik marka için LuckyChap’ten daha iyi bir yapım ekibi hayal edemezdim. Onlar projelerini büyük bir düşünce ve özenle seçen ve Monopoly’ye net bir bakış açısıyla katılan olağanüstü yapımcılar. Hepimizin bir sonraki gişe rekortmeni olacağına inandığımız projede tüm LuckyChap ekibiyle birlikte çalışacağımız için son derece heyecanlıyız" diye devam etti.

kke-hyyyei6d-hjmd1egq.webp

NTV'nin CinemaCon'dan aktardığına göre, henüz detayları, kadrosu ve konusu belli olmayan "Monopoly" filminin yapımcıları arasında yer alan LuckyChap şirketinden yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı:

"Tüm en iyi fikri mülkiyet hakları gibi, bu oyun da nesiller boyunca dünya çapında yankı uyandırdı. Biz de bu oyunu Lionsgate ve Hasbro'daki harika ekiplerle birlikte hayata geçirmekten büyük heyecan duyuyoruz." (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar