Scorsese'in son filmi Dolunay Katilleri'ne geri sayım: 20 Ekim'de vizyonda

Scorsese'in son filmi Dolunay Katilleri'ne geri sayım: 20 Ekim'de vizyonda
Yayınlanma:
A+ A-
ABD'de 6 Ekim'de gösterime girecek film 20 Ekim'de dünyayla aynı anda Türkiye'de vizyona girecek. Başrollerinde Oscar ödüllü oyuncular Leonardo Di Caprio ve Robert De Niro'nun bulunduğu film, sinemaların ardından Apple TV+ 'da izleyiciyle buluşacak.

Artı Gerçek - Dünya sinemasının usta yönetmenlerinden Martin Scorsese'in, prömiyerini 76'ncı Cannes Film Festivali'nde yapan son filmi 'Dolunay Katilleri' (Killers Of The Moon'un) Türkiye gösterimi için geri sayım başladı. Başrollerini Leonardo Di Caprio ve Robert De Niro'nun üstlendiği film 20 Ekim'de sinemalarda vizyona girecek.

ABD'de 6 Ekim'de yapılacak sınırlı bir gösterimin ardından Paramount Pictures ortaklığıyla geniş çapta vizyona girecek olan film, sinemaların ardından Apple TV+ üzerinden seyirciyle buluşacak.

3 saat 26 dakika uzunluğundaki filmin başrolünde Oscar'lı oyuncular Leonardo Di Caprio ve Robert De Niro'ya Brendan Fraser, Jesse Plemons, Lily Gladstone gibi isimler eşlik edecek.

Filmin konusu şöyle:

David Grann'in aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hikayeye dayanan film, 1920'lerin Oklahoma'sında, zengin petrol yatakları üzerinde yaşayan Amerikan yerlisi 'Osage Nation' üyelerinin 'Terör Hükümdarlığı' olarak bilinen bir dönemde seri cinayetlere kurban gitmesinin ardından başlayan FBI soruşturmasını anlatıyor.

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar