Melih Gökçek hedef gösterdi, Cem Adrian konseri iptal edildi

Melih Gökçek hedef gösterdi, Cem Adrian konseri iptal edildi
Yayınlanma:
A+ A-
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yozgat'ta konser verecek Cem Adrian'ı hedef gösterdi. Ardından ise konser iptal edildi.

Artı Gerçek - Yozgat’ta Sarıkaya Belediyesi, yaz konserleri etkinlikleri kapsamında sanatçı Cem Adrian’ın sahne alacağını duyurdu. Cem Adrian duyurusunun ardından eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, konser afişini paylaşarak Cem Adrian'ı hedef aldı.

KONSER İPTAL EDİLDİ

Gökçek, “İnanamıyorum… Ama merak etmeyin… Buna müsaade etmeyecek sorumlu yiğit insanlar var. Yarını bekleyin inşallah…” dedi.

Gökçek’in paylaşımından bir gün sonra ise Sarıkaya Belediye Başkanı Belediye Başkanı Ömer Açıkel, konserin iptal edildiğini duyurdu. Başkan Açıkel, “6 Ağustos’ta yapacağımız Cem Adrian konseri organizasyon firması ile yaşadığımız anlaşmazlık nedeni ile iptal edilmiştir” ifadelerini kullandı.

GÖKÇEK TEŞEKKÜR ETTİ

Melih Gökçek ise tekrar paylaşım yaparak, “Ne demiştim… ‘Ama merak etmeyin. Buna müsaade etmeyecek sorumlu yiğit insanlar var. Yarını bekleyin İnşallah…’ O yiğit insan müdahale etti konser iptal… O yiğide teşekkür ediyor” şeklinde not düştü. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar