Modern Family ekibi yıllar sonra bir arada

Modern Family ekibi yıllar sonra bir arada
Uzun süre televizyon ekranlarında dünyanın dört bir yanından izleyicilerle buluşan popüler dizi 'Modern Family'nin oyuncuları yıllar sonra bir araya geldi. Çekilen fotoğrafta Ty Burrell'ın olmaması, dizinin sıkı hayranlarını endişelendirdi.

Artı Gerçek - ABC televizyonunda 11 sezon boyunca yayınlanan ve bir ekran klasiği haline gelen 'Modern Family'nin oyuncu kadrosu, 2020'de sona eren diziden bu yana ilk kez yeniden bir araya geldi.

Oyuncular Sofia Vergara, Eric Stonestreet ve Jesse Tyler Ferguson, birlikte oldukları anların fotoğraf ve videolarını Instagram'da paylaştı. Ancak ekipte, popüler dizide 11 sezon boyunca baba Phil Dunphy'yi canlandıran aktör Ty Burrell yoktu.

modern-family-1.jpg

ÖLDÜĞÜNÜ ZANNEDENLER BİLE OLDU

Hem buluşmaya katılmaması hem de oyuncuların elinde Burrell'ın bir fotoğrafını tutuyor olması ve ünlü aktörün özlendiğine dair bir video yayınlanması, kendisinin sağlık durumunun iyi olmadığına dair endişelere yol açtı.

Hatta sosyal medyada, ünlü aktörün hayatını kaybettiğini düşünenler bile oldu. Burrell'ın sağlığı gayet yerindeydi fakat buluşmaya katılmama nedeni açıklanmadı.

Dizide Cameron Tucker karakterini canlandıran Eric Stonestreet ise neden Burrell'ın fotoğrafını kullandıklarına dair yaptığı açıklamada, "11 yıl boyunca Modern Family için aile fotoğrafları çektik ve hiçbirini kaçırmadan hep şöyle derdim: 'Şimdi Ty olmadan bir fotoğraf çekelim.' Dün gece Ty küçük doğaçlama buluşmamıza gelemedi, bu yüzden buna adeta mecbur kaldım. Phil'in en iyi fotoğrafını getir ki 'Ty olmadan da bir tane yapabilelim' dedim." şeklinde esprili bir açıklama yaptı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar