Netflix açıkladı: Dahmer, 1 milyar saat izlendi

Netflix açıkladı: Dahmer, 1 milyar saat izlendi
Yayınlanma:
A+ A-
Dijital yayın platformu Netflix'te yamyam Jeffrey Dahmer'in hayatını konu alan "Monster: The Jeffrey Dahmer Story" dizisi, 1 milyar saat izlenmeye ulaştı.

Artı Gerçek - Ryan Murphy'nin yönettiği, başrolünde Evan Peters'ın olduğu "Monster: The Jeffrey Dahmer Story", bir milyar izlenmeye ulaşan üçüncü Netflix yapımı oldu.

Netflix'in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Monster: The Jeffrey Dahmer Story" resmi olarak 1 milyar saat izlenmeyi aştı! Ryan Murphy ve Ian Brennan'ın imzasını taşıyan dizi, Stranger Things 4 ve Squid Game'den sonra bu dönüm noktasına ulaşan yalnızca üçüncü Netflix dizisi oldu" ifadelerine yer verdi.

SQUID GAME 1.6 MİLYAR SAAT

Netflix'in en çok izlenmeye sahip dizisi, 1.6 milyar saatle Güney Kore yapımı "Squid Game" olurken, onu 1.3 milyar saat izlenmeyle "Stranger Things" takip ediyor.

Jeffrey Dahmer'in kurbanlarından birisi olan Tony Hughes'ın annesi Shirley Hughes, Netflix'in "Monster: The Jeffrey Dahmer Story" dizisinin tamamını izlemediğini dile getirerek, "Bunu nasıl yapabildiklerini anlamıyorum. İsimlerimizi nasıl kullanabildiklerini ve bu tür şeyleri oraya nasıl koyabildiklerini anlamıyorum" demişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar