Netflix'in 'Harry ve Meghan' belgeselinden ikinci fragman

Netflix'in 'Harry ve Meghan' belgeselinden ikinci fragman
İngiliz Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakıp ABD'ye taşınan Prens Harry ve eşi Meghan Markle hakkındaki Netflix belgeselinin ikinci fragmanı paylaşıldı. Fragmanda, belgeselin kraliyet ailesini zora sokacağı anlaşılıyor.

Artı Gerçek - İngiliz Kraliyet ailesindeki görevlerinden feragat ederek ABD'ye yerleşen Prens Harry ve Amerikalı oyuncu eşi Meghan Markle hakkındaki Netflix belgeselinden bir fragman daha yayınlandı. "Harry & Meghan" adını taşıyan belgeselin ikinci fragmanında Prens Harry, evlilik yoluyla Kraliyet ailesine katılan kadınların acı çektiğini söylüyor.

Yeni fragmanın girişinde, çiftin beraberliklerinin kamuoyuna duyurulması sonrasında Meghan Markle'ın halk tarafından sıcak karşılandığı ve 'kraliyet rock yıldızı' diye nitelendiği görüntülere yer veriliyor. Ancak evlenmelerinden sonra bu durumun değiştiği ima edilirken, Prens Harry'nin de "Her şey değişti" dediği duyuluyor.

Harry, Kraliyet ailesinin üst düzey üyelerinin Buckingham Sarayı'nın balkonunda görüldüğü bir fotoğrafla eş zamanlı olarak "Ailede bir hiyerarşi var" diyor; "Haber sızdırıldığını biliyorsunuz ama yalan haber de üretiliyor" ifadelerini kullanıyor.

Bu noktada bir yorumcu "Başkalarının gündemi için Meghan'a savaş açıldı" derken, bir diğeri "Bu bir nefret meselesi, ırk meselesi" yorumu yapıyor. Hemen ardından da, Prens Harry'nin "Pis bir oyun" dediği duyuluyor.

Prens Harry sonrasında, annesi Prenses Diana'yı ve eşi Meghan Markle'ı kast ederek "Evlenerek bu kuruma giren kadınların çektiği acı ve ızdırap, herkesin almaya üşüştüğü bir haber" ifadelerini kullanıyor.

Meghan Markle'ın ise "Kendi kendime dedim ki, 'Seni asla korumayacaklar'" dediği duyuluyor. Prens Harry bunun üzerine, annesi Diana'nın yaşadıklarına atıfla "Dehşete kapıldım. Tarihin tekerrür etmesini istemedim" diyor. Fragman, Prens Hary'nin "Kimse tam gerçeği bilmiyor. Biz biliyoruz" sözleriyle kapanıyor.

Netflix'in merakla beklenen belgeselinin ilk üç bölümü perşembe günü yayınlayacak. İkinci bölüm ise 15 Aralık'ta yayına girecek." (DIŞ HABERLER)

Öne Çıkanlar