Netflix'in mini dizisini izleyiciler topa tuttu: 'Felaket'

Netflix'in mini dizisini izleyiciler topa tuttu: 'Felaket'
Netflix'in iflasın eşiğindeki bir emlak kralının maceralarını ekrana taşıdığı 'A Man in Full' adlı mini dizisini izleyiciler topa tutuldu. Netflix kullanıcıları, dizinin konusunu "dağınık", finalini ise "felaket" diye nitelendirdi.

Artı Gerçek - Tom Wolfe'un aynı adlı romanından uyarlanan ve iflasın eşiğindeki Atlantalı emlak kralı Charlie Croker'ın şirketini kurtarma çabalarını konu alan yeni Netflix mini dizisi 'A Man in Full' izleyenlerden geçer not alamadı.

Shirley (2024) ve Watchmen (2019) gibi yapımlarla tanınan Regina King'in yönetmen koltuğunda olduğu mini dizi hakkında pek çok izleyici, konusunun "dağınık" ve "kafa karıştırıcı" olmasından şikayet ediyor. Ancak Netflix kullanıcılarını en çok hayal kırıklığına uğratan şey dizinin finali oldu.

'TEMBELCE... FELAKET'

Yayın devinin küresel en çok izlenenler listesinin üçüncü sırasında yer alan mini dizi, Raymond'ın Croker'ın eski eşi Martha'yı baştan çıkarması ve gergin bir karşılaşmayla sona eriyor. İzleyiciler dizinin finalini "tembelce" ve "felaket" diye nitelendirdi.

'SONU BERBATTI'

Kullanıcıların dizi hakkında sosyal medya hesaplarından paylaştıkları yorumlardan bazıları şöyle:

"A Man in Full'u izledikten sonra... Sonu yüzünden biraz soyulmuş hissediyorum. Mini dizi olduğu için muhtemelen ikinci bir sezon olmayacak. Yaratıcıların böyle diziler yapmasından nefret ediyorum."

Bir başka izleyici:""A Man in Full'ü izledim. İyi dizi, berbat bir son. Çok sinirliyim.

Üçüncü bir izleyici ekledi: "A Man in Full'ü izledim. İyiydi ama sonu berbattı."

Hayal kırıklığına uğrayan başka bir Netflix kullanıcısıysa "A Man in Full'ün reytinglerinin neden düşük olduğunu anlıyorum çünkü sonu işe yaramaz" diye yazdı. (Kaynak: Independent Türkçe)

Öne Çıkanlar