Serenay Sarıkaya başrolde: 'Kimler Geldi Kimler Geçti'nin yayın tarihi belli oldu

Serenay Sarıkaya başrolde: 'Kimler Geldi Kimler Geçti'nin yayın tarihi belli oldu
Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı Ece Yörenç imzalı 'Kimler Geldi Kimler Geçti' adlı dizinin yayın tarihi 9 Mayıs olarak belirlendi. Netflix dizinin ilk fragmanını paylaştı.

Artı Gerçek- Netflix, yeni yerli dizi 'Kimler Geldi Kimler Geçti'nin yayın tarihini ilk fragmanını ile birlikte paylaştı. Serenay Sarıkaya'nın başrolde olduğu romantik drama türündeki dizi 9 Mayıs'ta izleyiciyle buluşacak.

Yönetmen koltuğunda Bertan Başaran'ın oturduğu dizinin senaryosunu 'Aşk-ı Memnu' ve 'Medcezir' gibi projeleriyle bilinen Ece Yörenç kaleme aldı.

Ay Yapım imzalı dizinin kadrosunda Serenay Sarıkaya'nın yanı sıra Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi isimler yer alıyor.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ HAKKINDA

Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar