Netflix'te yayınlanacak "Squid Game: Challenge" yarışmasından ilk fragman

Netflix'te yayınlanacak "Squid Game: Challenge" yarışmasından ilk fragman
Yayınlanma:
A+ A-
Netflix'in izlenme rekorları kıran Squid Game adlı dizisinde yer alan oyunların gerçek hayatta oynanacağı "Squid Game: Challenge" yarışmasından ilk fragman geldi. 456 oyuncunun katıldığı yarışma , 22 Kasım'da Netflix'te yayınlanacak.

Artı Gerçek - Netflix'in izlenme rekorları kıran ve yayınlandığı 2021 yılından bu yana hızla kült diziler arasında yerini alan Güney Kore yapımı Squid Game dizisinin oyun platformu, bu kez gerçek kişilerle oynanacak para ödüllü bir yarışma için yeniden kuruluyor.

Televizyon tarihinde "en yüksek ödüllü yarışması" rekorunu kıracak "Squid Game: Challenge"ta toplam 456 yarışmacı 4,56 milyon dolar para ödülü için ter dökecek.

Orijinal dizide yer alan oyunların gerçek hayatta oynanacağı dizi 10 bölümden oluşacak.

Lee Jung-jae, Greg Chun, Tom Choi ve Jung Hoyeon gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı "Squid Game"in hikâyesi; mali zorluklarla karşı karşıya olan ve borç batağına saplanan sıradan insanların, gündelik hayatlarını sürdürürken, klasik çocuk oyunlarında para ödülü için yarışmak üzere aldıkları daveti kabul etmelerini ve kendilerini bir ölüm makinasının içinde bulmalarını konu ediniyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar