Ozzy Osbourne Avrupa turnesini iptal etti: Gücüm yok

Ozzy Osbourne Avrupa turnesini iptal etti: Gücüm yok
Yayınlanma:
A+ A-
Rock yıldızı Ozzy Osbourne, Avrupa turnesini iptal ettiğini duyurdu. Osbourne açıklamasında, “Kazadan sonra bitmek tükenmek bilmez terapi ve tedaviler gördüm ancak vücudum fiziksel olarak hala zayıf” ifadelerini kullandı.

Artı Gerçek - 74 yaşındaki rock yıldızı Ozzy Osbourne Avrupa turnesini iptal ettiğini duyurdu.

Sağlığının sahneye çıkmak için uygun olmaması nedeniyle ileri tarihli konserlerini iptal eden Osbourne, bu duruma hayranlarından daha fazla üzüldüğünü ifade etti.

Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, 4 yıl önce geçirdiği kazada yaşadığı omurga zedelenmesine işaret eden Osbourne, "Hala şarkı söyleyebiliyorum fakat 3 operasyon, kök hücre tedavileri, bitmek tükenmek bilmez fizik terapileri ve sibernetik tedavinin ardından vücudum fiziksel olarak hala zayıf" açıklamasında bulundu.

Açıklamasında, bunun "hayranlarıyla paylaştığı belki de en zor şey olduğunu söyleyen" Osbourne planlanan Avrupa ve İngiltere turnesini yapabilecek fiziksel gücü olmadığını ve "hayranlarını hayal kırıklığına uğratmanın kendisini gerçekten üzdüğünü" yazdı.

Sahne hayatının bu şekilde sonlanacağını hiç hayal etmediğini aktaran ünlü isim, "Ekibim şehirler ve ülkelerarası seyahate çıkmadan nasıl konser verebileceğime dair fikirler üretiyor" ifadelerini kullandı.

Ünlü sanatçı, şimdiye kadar kendisini destekleyen hayranlarına teşekkür ederek, satın alınan konser biletlerinin ücret iadesinin yapılacağını vurguladı. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar