Prime Video'nun ilk yerli dizisi Düğüm'ün çekimleri başladı

Prime Video'nun ilk yerli dizisi Düğüm'ün çekimleri başladı
Yayınlanma:
A+ A-
Başrolünde Bergüzer Korel'in yer aldığı Amazon Original dizisi, kariyerinin zirvesinde bir gazetecinin, oğlunun işlediği cinayet sonrası girdiği etik açmazları konu alıyor. 'Düğüm', 2024 yılında Prime Video'da yayınlanacak.

Artı Gerçek - Amazon Prime'ın ilk yerli dizisi Düğüm'ün çekimleri başladı. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği, polisiye dram/gerilim türündeki dizi, Neslihan Turhan adlı bir habercinin hikayesini anlatıyor.

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın yaptığı, Başrolünü ise Bergüzar Korel'in üstlendiği dizide Korel'e Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Can Ulkay'ın üstlendiği Düğüm dizisinin senaryosunu ise Hilal Yıldız, Nazlı Sunlu Kaçan ve Yekta Torun birlikte kaleme aldı.

Düğüm'ün konusu ise şöyle:

"Kayıp ve cinayet dosyalarının ele alındığı 'Tek Gerçek' isimli programı sunan Neslihan Turhan, kariyerinin zirvesinde ünlü bir habercidir. Tek çocuğu Can’ın, arkadaşı Leyla'yı öldürmekle suçlanmasıyla Neslihan'ın dürüstlük ve adalet üzerine kurduğu dünyası altüst olur. Oğlunu korumakla; gerçeğin ortaya çıkmasını sağlamak arasında kalan Neslihan, hayatının en önemli kararıyla karşı karşıyadır; oğlunu hapse atma pahasına Leyla'nın katilinin peşine düşecek midir?" (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar