Tarkan'ın acı kaybı: Kalbimdeki yeri hiç dolmayacak

Tarkan'ın acı kaybı: Kalbimdeki yeri hiç dolmayacak
Yayınlanma:
A+ A-
Dünyaca ünlü sanatçı Tarkan, müziğe başladığı günden bu yana yanında olan 'abim' dediği sahne amiri Cem Dermanlı'nın ölüm haberini sosyal medya hesabından duygusal bir notla paylaştı.

Ünlü sanatçı Tarkan, müzik yolculuğuna başladığı günden bu yana beraber yol aldığı ve 'abim' dediği sahne amiri Cem Dermanlı'nın ölüm haberiyle derin üzüntü yaşadı. Hislerini Instagram hesabından paylaşan Tarkan, ''Ne kadar üzüldüğümü, sarsıldığımı kelimelerle tarif etmek zor. Çok özleyeceğim kendisini. Her konserde gözlerim arayacak onu'' dedi.

Dermanlı'nın ölüm haberi öğleden sonra Tarkan'a ulaştı. Tarkan, müzik yolculuğuna başladığı ilk günden bu yana yanında olan Cem Dermanlı'nın ölüm haberini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı duygusal notla duyurdu.

'KALBİMDEKİ YERİ HİÇ DOLMAYACAK'

Tarkan, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

''20’li yaşlarımın, kariyerimin başlarından beri birlikte çalıştığım, her konserimde yanımda olan, çok sevdiğim bir abimi, Cem Dermanlı’yı kaybettik. Ne kadar üzüldüğümü, sarsıldığımı kelimelerle tarif etmek zor. Çok özleyeceğim kendisini. Her konserde gözlerim arayacak onu. Ve biliyorum kalbimdeki yeri hiç dolmayacak.

Işıklar, nurlar içinde uyu Cem abi… Çok sevdik biz seni ve bil ki hiç unutulmayacaksın. Kalbimizde daima yaşayacaksın Ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine baş sağlığı dilerim..."

 

Öne Çıkanlar