The Crown'un final sezonundan ilk fragman yayınlandı

The Crown'un final sezonundan ilk fragman yayınlandı
Netflix'in orijinal yapımlarından The Crown dizisi altıncı ve son sezonuyla izleyicilerle buluşacak. Prenses Diana'nın ölümünü de konu alacak altıncı sezondan ilk fragman yayınlandı.

Artı Gerçek - Britanya kraliyet ailesini odağına alan Peter Morgan imzalı tarihi drama dizisi The Crown, altıncı ve final sezonuyla Netlix kitaplığında. Dizinin yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Giyim tarzı ve Britanya Kraliyet ailesi ile yaşadığı sorunlar nedeniyle 1990'ların önemli popüler kültür ikonlarından biri haline gelen Prenses Diana’nın ölümü etrafında şekillenecek altıncı ve final sezonunun ilk dört bölümü 16 Kasım’da gösterime girecek. Diğer altı bölüm ise yaklaşık bir ay sonra 14 Aralık’ta yayınlanacak.

90’ların sonu ve 2000’lerin başını anlatacak dizi, Prens William ve Kate Middleton’ın St Andrews Üniversitesi’nde okurken başlayan ilişkilerini de ekrana taşıyacak.

Yeni sezonda, Prenses Diana rolünde Elizabeth Debicki, Prens William rolünde Ed McVey, Prens Harry rolünde Luther Ford, Kate Middleton rolünde Meg Bellamy, Prens Phillip rolünde Jonathan Pryce, Prens Charles rolünde Dominic West ve Camilla Parker-Bowles rolünde Olivia Williams yer alacak.

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar