Tim Burton'ın yeni dizisi 'Wednesday'den ilk fragman...

Tim Burton'ın yeni dizisi 'Wednesday'den ilk fragman...
Yayınlanma:
A+ A-
Netflix'te yayımlanacak Adams Family uyarlaması 'Wednesday'in başrollerinde Luis Guzmán, Jenna Ortega ve Catherine Zeta-Jones yer alıyor. İzleyicisini Gotik ögelere doyuracak, kült karakterle dolu dizi, 23 Kasım'da yayında...

Artı Gerçek - Yönetmen Tim Burton'ın yeni dizisi 'Wednesday'in resmi fragmanı, diziyi heyecanla bekleyen izleyicisiyle nihayet paylaşıldı. Dizi, Wednesday Addams'ın Nevermore Akademisi'ndeki öğrencilik yıllarında geçen ve doğaüstü gizemlerle dolu olan bir dedektif öyküsünü konu alıyor.

wednesday-s1-e4-00-07-01-16rc.webp

Dizide Wednesday, yeni ortaya çıkan medyumluk yeteneğinde ustalaşmaya çalışacak, kasabada dehşet saçan kanlı bir cinayet serisini önleyecek ve 25 yıl önce ebeveynlerinin karıştığı doğaüstü bir gizemi çözecek. Üstelik tüm bunları yaparken okulda kurduğu yeni ve karmakarışık ilişkilerde yolunu bulmaya çalışacak.

wednesday-103-unit-01357r.webp

Dizinin oyuncu kadrosunda Jenna Ortega (Wednesday Addams), Gwendoline Christie (Okul Müdürü Larissa Weems), Jamie McShane (Şerif Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Emma Myers (Enid Sinclair), Joy Sunday (Bianca Barclay), Naomi J Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Ottinger), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott) ve Christina Ricci (Marilyn Thornhill) yer alıyor.

16607760973823.jpg

Dizide, Catherine Zeta-Jones (yukarıda, solda), Wednesday'in annesi Morticia'yı, Luis Guzmán ise babası Gomez'i canlandırıyor.

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar