Titanic yeniden vizyona giriyor

Titanic yeniden vizyona giriyor
Yayınlanma:
A+ A-
'Titanic' , 25. yıl dönümüne özel olarak hazırlanmış bir versiyonla yeniden sinemalara geliyor. Filmin 10 Şubat 2023'te Türkiye'de vizyona girmesi planlanıyor.

Artı Gerçek - Başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet’ın olduğu, James Cameron imzalı "Titanic", bir kez daha beyazperdede izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. 1997 yapımı kült film, sinemalara gelişinin 25. yıl dönümünde 3D ve 4K remastered versiyonuyla vizyona girecek.

10 yıl önce, yani 2012 yılında da vizyona girişinin 15. yıl dönümünde 3D formatında sinemalara gelen film, ilk "Avatar" filminde olduğu gibi dünya çapında vizyona girecek. Filmin 10 Şubat 2023'te Türkiye'de vizyona girmesi planlanıyor.

fvczerswa7gyenuj8iwp8eafcnl.jpg

Olympic sınıfı bir transatlantik yolcu gemisinin 15 Nisan 1912 gecesi daha ilk seferinde bir buz dağına çarparak 3 saate yakın bir süre içerisinde batışını anlatan yapım, 200 milyon dolarlık bütçesiyle o dönem için yapılmış en pahalı film olarak kayıtlara geçmişti. Filmde DiCaprio ve Kate’e Billy Zane, Kathy Bates, Bill Paxton, Ioan Gruffudd, Bernard Hill, Gloria Stuart ve Victor Garber gibi isimler eşlik ediyordu. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar