Tom Hardy, Peaky Blinders'ın film uyarlamasında rol alacak mı?

Tom Hardy, Peaky Blinders'ın film uyarlamasında rol alacak mı?
Tom Hardy, Peaky Blinders'ın beyaz perde uyarlamasında rol alma fikrine yeşil ışık yaktı. Gösterim tarihi netleşmeyen projede, dizinin de başrolünde yer alan Oscar ödüllü oyuncu Cillian Murphy'nin rol alacağı kesinleşmişti.

Artı Gerçek - Popüler suç draması Peaky Blinders, yıllar sonra Cillian Murphy'nin yeniden başrol oynayacağı bir uzantı (spin-off) hikaye ile izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin ikonik karakterlerinden Alfie Solomons'a hayat veren İngiliz aktör Tom Hardy, film uyarlaması hakkında konuştu.

'ALFIE KESİNLİKLE GÖRÜNECEK AMA NE ZAMAN OLACAK BİLMİYORUM'

2013-2022 yılları arasında yayınlanan 6 sezon boyunca devam eden dizinin şimdi yeni bir hikaye ile beyaz perdeye uyarlanması beklenirken, Hardy de filmde rol alıp almayacağı konusuna açıklık getirdi.

Sky News'a konuşan Tom Hardy, "Yüzde yüz, Alfie kesinlikle görünecek ama ne zaman olacağını bilmiyorum. Gelip gelmeyeceğini bile bilmiyorum, bu sadece benim tahminim" sözleriyle role yeşil ışık yaktı.

1900'lerde Birmingham'ın kanunsuz sokaklarında geçen destanın devamı, dizinin yaratıcısı Steven Knight tarafından kaleme alındı.

PEAKY BLINDERS SAVAŞTA

Steven Knight ise projeyle ilgili "Bu filmin gerçekleşmek üzere olmasından dolayı gerçekten çok heyecanlıyım. Engel tanımayacak. Tam anlamıyla Peaky Blinders savaşta" demişti. (Kaynak; NTV, Sky News, kültür sanat)

Öne Çıkanlar