Wes Anderson'ın yeni filmi 'Asteroid City' den ilk fragman

Wes Anderson'ın yeni filmi  'Asteroid City' den ilk fragman
Yayınlanma:
A+ A-
Kadrosuyla Tom Hanks, Margot Robbie ve Scarlett Johansson gibi isimleri bir araya getiren 'Asteroid City'den ilk fragman yayınlandı. Yönetmen Wes Anderson'un son projesi olarak öne çıkan yapımda bir çöl kasabasında yaşanan akademik rekabet anlatılıyor.

Artı Gerçek - ABD sinemasında kendine has üslubuyla çektiği filmlerle yer edinen yönetmen ve yapımcı Wes Anderson'ın son filmi 'Asteroid City'den ilk fragman yayınlandı.

Daha önce çektiği 'French Dispatch', 'The Life Aquatic', 'Grand Budapest Hotel' ve 'Moonrise Kingdom' filmleriyle geniş bir izleyici kitlesine ulaşan yönetmenin son projesi Asteroid City'de de yine oyuncu kadrosunda yer alan isimlerle dikkat çekiyor.

wes-anderson-1jpg.jpg

Focus Features'ın yapımcılığını üstlendiği filmde Anderson, senaryo için daha önce Moonrise Kingdom'da beraber çalıştıkları Roman Coppola ile tekrar bir araya geldi.

wes-anderson2.jpg

KADRODA YILDIZLAR GEÇİDİ

Kadrosunda Margot Robbie, Tom Hanks, Tilda Swinton ve Scarlett Johansson gibi isimlerin yer aldığı film, 1950'lerde ABD'nin bir çöl kasabasında, burs ve akademik rekabet için ülkenin dört bir yanından öğrenci ve velileri bir araya getiren 'Junior Stargazer/Space Cadet' kongresinde, dünyayı değiştiren olaylarla etkinliğin kesintiye uğraması sonucu gelişen kaotik macerayı anlatıyor.

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar