CHP İstanbul İl Başkanlığı yarışı: Kılıçdaroğlu ile görüşen Çelik ve Canpolat'tan açıklamalar

CHP İstanbul İl Başkanlığı yarışı: Kılıçdaroğlu ile görüşen Çelik ve Canpolat'tan açıklamalar
Yayınlanma:
A+ A-
CHP lideri Kılıçdaroğlu ile görüşen CHP İstanbul İl Başkanlığı adayları Çelik ve Canpolat görüşme sonrası mesaj yayımladı. Çelik, "Kararlılıkla yoluma devam ediyorum" derken Canpolat "İstanbul'da partimizi tekrar iktidar yapacağız" dedi.

Artı Gerçek - CHP'de il kongreleri devam ederken gözler İstanbul'a çevrildi. Canan Kaftancıoğlu'nun devredeceği CHP İstanbul İl Başkanlığı koltuğu için yarışacak iki isim belli oldu. 'Değişimciler'in adayı Özgür Çelik ile Genel Merkez'in adayı Cemal Canpolat, dün akşam saatlerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

ÖZGÜR ÇELİK: KARARLILIKLA YOLUMA DEVAM EDİYORUM

Özgür Çelik, Kılıçdaroğlu görüşmesi sonrası sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

"Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nu bugün Genel Merkezimizde ziyaret ettim. Genel Başkanımız İstanbul Kongresinin demokratik şekilde gerçekleşmesini temenni ederek, adaylık sürecimde başarılar dilediler. Genel Başkanımıza verimli görüşmemiz için teşekkürlerimi sunarım.

Genel Başkanımızın açtığı yolda hedefimiz İstanbul’u yeniden kazanmak ve genelde de iktidar olmaktır. Adaylık açıklamamda da, belirttiğim gibi kararlılıkla yoluma devam ediyorum."

CEMAL CANPOLAT: İSTANBUL'DA PARTİMİZİ TEKRAR İKTİDAR YAPACAĞIZ

Cemal Canpolat ise görüşmeye ilişkin açıklamasında, "Bugün, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret ettik. Önümüzdeki kongre sürecini partimize yakışır bir şekilde yöneteceğiz. Sayın Genel Başkanımızın yanındayız, açmış olduğu yolda kararlı bir şekilde yürüyeceğiz ve İstanbul'da partimizi tekrar iktidar yapacağız!" ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar